Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

 

2023

13.07.2023 odešla do věčných lovišť naše Likynka (Hollywood Black Asocjaca). Hujerka do posledního dechu.. Ráno se prostě neprobudila.. Druhý takový pes už nikdy nebude.. Likynko, pozdravuj tam všechny za duhou...

img-20230713-wa0001.jpg

 

2018

Od podzimu máme nového člena naší smečky. Tintin Russell Rescue - u nás prostě Bárt. Bígl z útulku - původně z laboratoře..

 dsc_0604m.jpg

 

 

2017

Vím, aktualizace za poslední rok nic moc.. :-O njn jsou jiné starosti a radosti.. ;-) A jak to tak v životě bývá, minulý rok jsme začínali radostnou aktualizací o tom, že se Liky stala Mistrem ČR v agility AKE.. Letos máme bohužel pro začátek smutnou zprávu.. ;-(

20160606_154019.jpg

04.01.2017 ve 14,5 letech odešla do věčných lovišť naše Indýrka.. ;-( Loni začátkem jara prodělala selhání ledvin, ze kterého se jako zázrakem dostala a ještě skoro rok tu byla s námi...
Indýrko měj se tam v těch věčných lovištích krásně, pozdravuj Sárunku a Zlaťáčka a teď už si můžeš s nima běhat a čuchat a lovit a žrát cokoliv.. ;-) Díky za vše..

..a ještě si dovolím poděkovat Veterinární ordinaci Richterovi z Turnova za jejich skvělý, citlivý a osobní přístup (jako ostatně vždy, ale v takových chvílích to teprve člověk opravdu ocení..). Děkuji..

 

2016

Aktualizace trochu váznou.. Ale tuhle novinku napsat musím.. Ostatní se pokusím postupně doplnit.. :-)

20.02.2016 závody ve Spořicích a I. Halové mistrovství ČR australských kelpií v agility 2016.

Hollywood Black Asocjajca
se v sobotu díky dvěma čistým běhům stala
Mistrem ČR australských kelpií v agility 2016.

liky-mcr-ake-v-agility.jpg

Děkujeme za super závody rozhodčím - Rene Blank (DE) a Petr Rybář, organizátorům z AGiliTy Cleverly Crazy Málkov a také sponzorům. Bezva akce, super hala a skvělý povrch (umělá tráva jako na MS 2012).
A já děkuji osudu, že toho blázna tenkrát nikdo nechtěl, Marcele za to, že mi toho blázna svěřila (mně blondýně od bíglů.. :-)) a v neposlední řadě všem, kdo mě v agility něco naučili nebo mě něčím inspirovali (nebudu jmenovat, byl by to dlouhý seznam..).

Takže díky všem a hlavně Likyně, že je takový Hujer a v druhém běhu mě neuvěřitelně podržela (...buď telepatie anebo se naučila čísla... :-D)

jsem-mistr--tak-si-snad-muzu-lehnout--ne.jpg

...jsem Mistr, tak si snad můžu lehnout, ne? :-P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.