Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 2018, 2017 a 2016

2018

Od podzimu máme nového člena naší smečky. Tintin Russell Rescue - u nás prostě Bárt. Bígl z útulku..

 dsc_0604m.jpg

 

 

2017

Vím, aktualizace za poslední rok nic moc.. :-O njn jsou jiné starosti a radosti.. ;-) A jak to tak v životě bývá, minulý rok jsme začínali radostnou aktualizací o tom, že se Liky stala Mistrem ČR v agility AKE.. Letos máme bohužel pro začátek smutnou zprávu.. ;-(

20160606_154019.jpg

04.01.2017 ve 14,5 letech odešla do věčných lovišť naše Indýrka.. ;-( Loni začátkem jara prodělala selhání ledvin, ze kterého se jako zázrakem dostala a ještě skoro rok tu byla s námi...
Indýrko měj se tam v těch věčných lovištích krásně, pozdravuj Sárunku a Zlaťáčka a teď už si můžeš s nima běhat a čuchat a lovit a žrát cokoliv.. ;-) Díky za vše..

..a ještě si dovolím poděkovat Veterinární ordinaci Richterovi z Turnova za jejich skvělý, citlivý a osobní přístup (jako ostatně vždy, ale v takových chvílích to teprve člověk opravdu ocení..). Děkuji..

 

2016

Aktualizace trochu váznou.. Ale tuhle novinku napsat musím.. Ostatní se pokusím postupně doplnit.. :-)

20.02.2016 závody ve Spořicích a I. Halové mistrovství ČR australských kelpií v agility 2016.

Hollywood Black Asocjajca
se v sobotu díky dvěma čistým běhům stala
Mistrem ČR australských kelpií v agility 2016.

liky-mcr-ake-v-agility.jpg

Děkujeme za super závody rozhodčím - Rene Blank (DE) a Petr Rybář, organizátorům z AGiliTy Cleverly Crazy Málkov a také sponzorům. Bezva akce, super hala a skvělý povrch (umělá tráva jako na MS 2012).
A já děkuji osudu, že toho blázna tenkrát nikdo nechtěl, Marcele za to, že mi toho blázna svěřila (mně blondýně od bíglů.. :-)) a v neposlední řadě všem, kdo mě v agility něco naučili nebo mě něčím inspirovali (nebudu jmenovat, byl by to dlouhý seznam..).

Takže díky všem a hlavně Likyně, že je takový Hujer a v druhém běhu mě neuvěřitelně podržela (...buď telepatie anebo se naučila čísla... :-D)

jsem-mistr--tak-si-snad-muzu-lehnout--ne.jpg

...jsem Mistr, tak si snad můžu lehnout, ne? :-P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.